• image
  • image
  • image

HAND-BIKE 13 grudnia - Niedziela, Myślęcinek.

W dniu 13.12.2009 w Bydgoskim Myślęcinku odbyło się spotkanie grupy osób niepełnosprawnych z dysfunkcją kończyn dolnych połączone z mini rajdem rowerowym na tzw. hand-bikach.

Było to nasze pierwsze spotkanie i z pewnością  nie ostatnie. Kilku uczestników wyraziło chęć spotkania się ponownie celem kontynuowania nauki jazdy na tych rowerach, które dają dużą przyjemność  jazdy i są doskonałymi  elementami w zakresie rehabilitacji.

Musimy z pewnością  dopracować hand-bike, udoskonalając go i lepiej dostosować do warunków jazdy uczestnika.

W imieniu Stowarzyszenia Rowerowabrzoza serdecznie dziękujemy wszystkim,  którzy pomogli w organizacji spotkania i rajdu:

Krzysztofowi Kranz szefowi Fundacji Aktywnej Rehabiltacji - region woj. Kujawsko-Pomorskiego, Kierownictwu Centrum Edukacji Ekologicznej w Myślęcinku, Grupie Ratownictwa Medycznego "Lekarze Dla Ciebie", wybitnemu utytułowanemu kolarzowi  Markowi Leśniewskiemu, znakomitemu kolarzowi  Bogdanowi Kondejowi właścicielowi firmy BIO-BIKE, Rafałowi Trzpilowi - rehabilitant - właścicielowi firmy Lbmserwis, TVP Bydgoszcz za wsparcie medialne, rowerzystom grupa 50+, rowerzystom i sympatykom Rowerowejbrzozy  oraz niezrzeszonym za udział i pomoc w organizacji rajdu.

Serdecznie pozdrawiamy uczestników rajdu zrzeszonych w Fundacji Aktywnej Rehabilitacji w Bydgoszczy,
zapraszamy na kolejne imprezy organizowane przez Rowerowąbrzozę.

Do zobaczenia

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież