• image
  • image
  • image

I METROPOLIA MARATON MTB już za nami

 

Pierwszy Maraton Metropolii ukończyło 196 zawodników. Trasa była wymagająca, co uczyniło maraton niełatwym ale myślę, że ciekawszym. Puszcza Bydgoska to ogromny teren leśny o zróżnicowanym ukształtowaniu, rodzaju dróg leśnych oraz drzewostanu i roślinności - aż prosi się by właśnie tam zagościł METROPOLIA MARATON  MTB. Tak się stało i METROPOLIA ponownie w 2010r. ruszy szlakami Puszczy Bydgoskiej.

W I edycji Maratonu bezkonkurencyjnym był  Bydgoszczanin Radosław Tecław z grupy Corratec Team, który oderwał się od grupki na 5 km przed metą. Jedynie Zielonka Maciej ( team Mtb.news.pl) zdołał utrzymać   jego tempo co zapewniło mu 2 miejsce. O trzecie miejsce iście sprinterską końcówką popisał się Kulikowski Tobiasz z grupy Bergamont Vitesse walczący z kolegami z zespołu. Wśród Pań również utalentowana Bydgoszczanka Karolina Paterka nie dała szansy rywalkom, drugie miejsce zajęła Karolina Dopierała z Poznania, a trzecie Hefczyc Agnieszka z Gdańska. Wszyscy zwycięscy otrzymali bony wartościowe, a wśród uczestników wylosowane zostały nagrody rzeczowe i nagroda główna rower Dema Auron.

Nasi zwyciężcy :

Karolina Paterka                                        Radosław Tecław

Zobacz wyniki.

( w przypadku nieprawidłowości proszę o emalie Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

Nasi medaliści.

ImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImage

Wszystkim uczestnikom i kibicom bardzo dziękujemy za tak liczne przybycie i zapraszamy za rok , 11 lipca 2010r. Niedziela. Obiecujemy już dzisiaj, że Maraton Metropolii  pojedzie ponownie Puszczą Bydgoska z tym,  że będzie to już najprawdziwszy Maraton Metropolii Bydgoszcz - Toruń , gdyż start jego przewidujemy w Toruniu, a metę w Bydgoszczy, dystans ok.70km-80km.


Przepraszamy za późne  podanie wyników na stronie, myślę że organizatorzy  muszą i  poważnie juz myślą  o systemie chipów przy  następnej edycji   - wyniki w ciągu 1 godziny po zamknięciu mety.  

Jak było - trudno ocenić  samego siebie, ale  myślę, że Maraton ogólnie mógł satysfakcjonować uczestników , chociaż wiele jeszcze w nim do poprawienia.

Ze swej strony serdecznie dziękujemy wszystkim którzy nam pomagali, sponsorom, wolontariuszom, Strażakom.  
Szczególne podziękowania dla Piotra Stalmierskiego za wkład w ułożenie trasy i jej znakowanie.

Nie dziękuję  tym co niestety  przeszkadzali - taśmy i oznakowanie trasy znikały nawet godzinę przed startem Maratonu.


Zobacz galerię zdjęć :   na trasie maratonu ,   dekoracje

ImageImageImageImageImageImageImageImage

Cały materiał zdjęciowy włącznie z filmem oraz materiałem  z Rajdu Galeria Pomorska   będzie zmontowany w całość i zgrany na płytkę. Tak jak obiecaliśmy każdy otrzyma bezpłatnie tą płytę. Kiedy to będzie myślę, że pod koniec lipca pierwsze płytki trafią do Was.

 

ImageImageImage

 

 

Pozdrawiam
Zbigniew Wiśniewski

 


Komentarze  

 
0 # Myron 2017-02-07 02:02
By investing in an even exerrcise program,
it is possible to significantly lessen your weight within just 6 months to your year.

By doing exercises your muscle mass you may dramatically boost your fat burnng
capacity that coould burn that fat right off. This iis usually a super high
protein diet that wilkl need limiting your carbohydrzte intake to small amounts.


my web-site - how to lose
weight fast and easy without pills: http://matchfriendsite.pointblog.net/6-Ways-to-Conquer-Cravings-3066036
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj komentarz
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież