• image
  • image
  • image

Świąteczna Paczka od Rowerowejbrzozy.Świąteczna Paczka od Rowerowejbrzozy dotarła wczoraj 12 grudnia  do ośmioosobowej rodziny w Bydgoszczy. Ok. godz. 17 dzięki Adamowi przewieŹliśmy samochodem dostawczym paczkę. Towarzyszyli  nam wolontariusze ze Stowarzyszenia WIOSNA , którzy pojechali z nami i pomagali przy przekazaniu paczki.

Dzięki WAM było co naprawdę nosić, paczka była  ogromna  : była nowa  kuchenka gazowa i dwa dywany   o które prosiła rodzina, artykuły spożywcze, środki czystości , art. szkolne i dużo zabawek które sprawiły wielką radość dzieciom.

 

 

 

 

 

 

 

Była to nie skromnie mówiąc największa paczka w naszym regionie zrobiona w ramach akcji  " Świąteczna Paczka" .  Nie były by tej paczki  i nie było by radości rodziny gdyby  oczywiście nie WY. W imieniu rodziny, która otrzymała paczkę serdecznie wszystkim dziękujemy. Było wielu rowerowych Mikołajów , którzy sprawili radość dzieciom i pomogli rodzinie w tym jakże ważnym dla nas wszystkim okresie Świąt Bożego Narodzenia.

Nasi Mikołaje

P.W. MARZ-BUD , Gapińscy

WESSTRON - Małgorzata i Janusz,  wielu Mikołajów - Zbigniew, Robert, Adam, Paweł, Sławek, Jacek, Krzysztof, Irena , Mariusz, POL-DAW -Magda i Jacek,

Kazimierz-Turkole,
Zbigniew, Piotr, Mieciu,  Grzegorz ,
Bogdan - 50+ , Andrzej, Marek, Wojtek, Lucyna, Piotr - L&P,
Piotr - SMOK 64, Krystian, MONTEX - Marlena i Jacek, Violetta i Krzysztof, Maria i Elżbieta,Sylwia i Krzysztof, MARCELA - Karina, Jacek, Jarek, Wojtek,

Andrzej, Marcin, MARCELA - Karina, Adam

KRYSPORT - Piotr, Piotr - SMOK 64, Mirosław i Łukasz,
MONTEX - Marlena i Jacek,Maria i Elżbieta,Sylwia i Krzysztof,
Stanisław,Marek,

Leszek z Torunia,  Marek, Leszek Krall - agent ubezpieczeniowy, Basia, Krystyna, Ola, Arleta, Piotr, Dorota, Ania, Adam.

Transport paczki - Adam i Krystyna, 
Pomagali - Mateusz i Mikołaj, Elżebieta i Zbigniew

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież