XX Półmaraton w Pile , 5 września 2010r.

W Mistrzostwach Polski w półmaratonie w Pile zwyciężył Michał Kaczmarek reprezentujący WKS GRUNWALD POZNAŃ z czasem 1:04:14. Drugie miejsce w MP  zajmuje  młody zawodnik z Bydgoszczy z nowym rekordem życiowym Błażej Brzeziński reprezentujący MUKS Bydgoszcz (1:05:06), a trzecie miejsce Artur Kozłowski z Sieradza z czasem 1:05:26.
Wśród kobiet zdecydowanie wygrała i obroniła Tytuł Mistrzyni Polski z zeszłego roku, Agnieszka Gortel z Chorzowa z bardzo dobrym czasem 1:12:52. Drugie miejsce zajęła Agnieszka Ciołek (1:14:35), a trzecie miejsce na podium zajęła reprezentantka Japonii Yuko Watanabe. Natomiast na trzecim miejscu Mistrzostw Polski stanęła Patrycja Włodarczyk (1:15:58).

Rowerowa Brzoza, Geniu, Jacek i Zbigniew oczywiście też biegła - jak zawsze z uśmiechem na ustach poprawiając swoje dotychczasowe życiowe wyniki.