Bydgoszczanin Błażej Brzeziński - najlepszy w półmaratonie na Cyprze.

Błażej Brzeziński reprezentujący MUKS Bydgoszcz - ten bardzo obiecujący młody zawodnik  w tą Niedzielę 20 lutego  zdecydowanie zwyciężył  z czasem 1h 05min 12s w prestiżowym półmaratonie na Cyprze w Limassol.

zobacz wyniki

Błażej Brzeziński jest obecnym wicemistrzem Polski w  półmaratonie- Piła, 05.09.2010r.  z czasem 1h 05min 52s.

Dla nas Błażej jesteś Mistrzem. Wielki  szacun i gratulacje !!!Nasz Mistrz na podium.

Błażej Brzeziński - powiedział ( źródło Maratony Polskie )
Z wyniku nie jestem za bardzo zadowolony, ponieważ liczyłem na dużo lepszy rezultat w granicach 1:03-04. W Limassol warunki do biegania nie były sprzyjające, przed startem, oraz chwile po nim, zaczął padać deszcz, po czym zrobiło się bardzo gorąco i parno. Dodatkowo od 4 km biegłem sam i tak zostało już do mety.
Korzystając z okazji chciałem podziękować Panu Tomaszowi Gąsiorkowi z "Hotel Brzoza" za wieloletnią pomoc, która umożliwia mi przygotowaniach do każdego sezonu. Dziękuje także: Panu Zbyszkowi Wiśniewskiemu, Januszowi Jedlińskiemu oraz Andrzejowi Podbielskiemu. No i oczywiście mojemu trenerowi Grzegorzowi Stefanko.Błażej  Brzeziński pok okiem trenera Grzegorza Stefanko przygotowuje się do Mistrzostw Polski w maratonie, które odbędą się 10 kwietnia 2011r.  w stolicy Polskiego Maratonu w Dębnie.

Wszyscy życzymy  Błażejowi  udanego maratonu  i oczywiście miejsca na podium.

Jeszcze raz,   nasze gratulacje, dziękujemy Błażejowi,  że o Bydgoszczy na Cyprze już też wiedzą.

Niech moc będzie zawsze z Tobą !!!