BRZOZA BIEGA.

IX Zimowy Bieg Trzech Jezior odbył się na  dystansie 15k m w Sobotę 19 lutego  na malowniczej trasie prowadzącej przez tereny leśne Nadleśnictwa Gołąbki. To był naprawdę zimowy bieg. Śnieg i mróz nie przeszkadzał  pozytywnie zakręconym biegaczom z drużyny BRZOZA BIEGA.

Tak trzymać uśmiech na ustach i pozytywna energia daje moc. Najlepsze miejsce w naszej drużynie zajął   Aleksander Czepek - nr startowy 86. W swojej kat. M50 Olek zajął 29 miejsce.
Brawo Olek - tak trzymać !!!

Wielkie gratulacje dla Bydgoszczanina  Damiana Kabat - WKS BYDGOSKI , który z czasem 49:21  w tym niełatwym biegu zajął III miejsce.

pełne wyniki

Brawa dla Eweliny Matuły z Brzozy  ( RTW Bydgostia ) z pewnością najlepsza biegaczka - w swojej kategorii K16 - zdobyła miejsce na podium  II.