3 maja - Radosne Świętowanie.

Biegali, chodzili, jeździli rowerami - tak trzeba świętować.
Nie było vipów i przemówień, ale uśmiech i radosne świętowanie 3 maja udzielił się nam wszystkim.

W Brzozie  drużyna BRZOZA BIEGA oraz grupa nordic walking i rowerzyści  z Rowerowej Brzozy przemierzyli piękne szlaki po leśnych duktach wokół Brzozy i Jeziora Jezuickiego.

BRZOZA BIEGA

BRZOZA chodzi ,  nordic walking z gimnastyką bardzo polecamy.

Podziękowania dla Hotelu Brzoza za wspólne ognisko i grill.

Święto 3 maja jest  świętem radosnym. W całej Polsce odbywały  się wiosenne imprezy, koncerty, rodzinne majówki, biegi uliczne, zawody sportowe.
W wielu miastach w tym na  ulicach stolicy odbył się Bieg Konstytucji 3 Maja. W Bydgoszczy odbyła  się ,,Majówka z Polską’’ – Święto Flagi.
BRZOZA BIEGA i ROWEROWA BRZOZA również miała swój udział w tym radosnym świętowaniu.

Niestety w mediach mało się mówi o radosnym świętowaniu, główny temat to  burdy na stadionie Zawiszy.
Dlaczego do znudzenia pokazuję się kiboli i chuliganów ?   Kto zapłaci za demolkę stadionu Zawiszy ?
Podatnicy !

My bardzo polecamy imprezy biegowe i rowerowe, nie trzeba policjantów, ochrony i całego bałaganu. Może w przyszłym roku zamiast pucharu polski w piłce nożnej  zrobić półmaraton ze startem i metą na stadionie Zawiszy, z pewnością nasz piękny stadion Zawiszy by nie ucierpiał - a promocja  miasta myślę zapewniona.

W Więcborku ścigała się ROWEROWA BRZOZA  w drugiej odsłonie zawodach KUJAWIA XC.

Gratulacje oczywiście dla wszystkich którzy kręcili na tych zawodach, szczególne gratulacje dla Katarzyny Zupa, która zajęła I miejsce oraz dla Piotra Stalmierskiego, który zajął II miejsce.

zobacz galerię zdjęć Przemka

3 maja -  również silna ekipa Rowerowej Brzozy ścigała się na MTB Mazovia Maraton w Sierpcu. Drużyna w składzie Łukasz Michalik, Wojtek Dobrowolski, Joanna i Marcin Gackowscy zajęła 20 miejsce na ponad 120 drużyn.

Wielkie gratulacje dla Joanny Gackowskiej z Brzozy. W sobotę 30.04 zajęła pierwsze miejsce w open  w  Wyścigu o Puchar Wójta Gminy Zbiczno.
Asia, Twoja forma rośnie - duże brawa i tak trzymać.

Rowerowa Brzoza jest dumna z Was wszystkich , którzy pozytywnie kręcicie w barwach Rowerowej Brzozy.

Dla naszej mistrzyni  Asi  -   wiosenny  bukiet kwiatów od ROWEROWEJ BRZOZY.