ROWEROWA BRZOZA z medalmi.

W imieniu ekipy Rowerowej Brzozy serdecznie dziękujemy za profesjonalne przygotowanie i organizację I Wojewódzkich Mistrzostw w kolarstwie górskim - Potulice Maraton MTB 2011, sobota 8.10.2011r. Dystans maratonu to zaledwie 29 km, ale na trasie było wszystko co potrzebne jest maratończykom. Był piach, korzenie, wysoka trawa, pole zaorane, dwa ostre podjazdy, jeden zjazd po drodze z kamieniami i piachem plus najpiękniejsze bo podobały się wszystkim kręte single po stromych skarpach i na koniec długi stromy zjazd po kostce brukowej (mokrej). Trasa zabezpieczona profesjonalnie na każdym zakręcie stał człowiek z obsługi maratonu który kierował ruchem do tego pilot na motorze przed czołówką maratończyków .
To wszystko zasługuje tylko na pozytywna ocenę i wróży dobrze na przyszłość, ogólnie na trasie maratonu zauważyłem kilka pięknych widoczków jak elektrownia wodna i park z dość sporymi górkami do wykorzystania w przyszłym maratonie.  
Po uśmiechniętych twarzach zmordowanych trudami trasy zawodników można było wnioskować tylko jedno maraton wszystkim się podobał i już teraz czekamy na przyszłą edycje.
Na koniec był pyszny makaron który wszystkim smakował (dobrze przyprawiony).


Pozdrawia
Piotr Stalmierskli - Smok i zaprasza na Maraton MTB do Potulic na II edycję w roku 2012.