Słońce i 200 rowerzystów witało wiosnę.

Rowerzyści w różnym wieku, najmłodszy Kajtek miał 5 lat witali w sobotę 24 marca wiosnę w Puszczy Bydgoskiej. To było również ciekawe spotkanie braci rowerowej.Pomysłodawca  Kazimierz Wołoszyn zapowiada, że w przyszłym roku będzie  nas jeszcze więcej i melduje, że wiosna już jest.

Rajd rowerowy  – powitanie wiosny  zaczął się na skraju Bydgoszczy w Leśnictwie Bielice.

Rowerzyści  jechali Puszczą Bydgoską do jeziora w Pieckach , tam wspólne  zdjęcie i  chóralne powitanie wiosny.  W drodze powrotnej przy Hotelu Brzoza  było wspólne ognisko i posiłek.  Po ognisku  ruszyliśmy  do Bydgoszczy.

Rowerzyści przejechali nowym  szlakiem  rowerowym,   który w całości biegnie duktami leśnymi o dobrej nawierzchni  ( leśne drogi pożarowe )  spod hotelu  Brzoza do Stryszka,  a dalej do Bydgoszczy. Ten szlak  prawie w całości biegnie drogami leśnymi i  kończy się na wysokości  lotniska. Bardzo polecamy wszystkim rowerzystom - to bardzo bezpieczne i ciekawe połączenie z Bydgoszczy do Brzozy i jeziora w Pieckach. Niestety szlak nie jest  jeszcze dobrze oznakowany,  ale myślę, że to kwestia przyszłości.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, szczególne podziękowania dla Hotelu  Brzoza oraz  Macieja ( kamera), Krzysztofa, Roberta, Mariusza, Marcina i Mateusza.
Zapraszamy  na 29 kwietnia , tym razem Bydgoszcz - Stary Rynek - CAŁA BYDGOSZCZ NA ROWERY.

Galeria zdjęć.Rajd rowerowy  – powitanie wiosny  zaczął się na skraju Bydgoszczy w Leśnictwie Bielice.
Rowerzyści  jechali Puszczą Bydgoską do jeziora w Pieckach , tam wspólne  zdjęcie i  chóralne powitanie wiosny.
W drodze powrotnej przy Hotelu Brzoza  było wspólne ognisko i posiłek.  Po ognisku ruszyliśmy do Bydgoszczy, rowerzyści przejechali nowym  szlakiem  rowerowym,   który w całości biegnie duktami leśnymi o dobrej nawierzchni  ( leśne drogi pożarowe )  spod hotelu  Brzoza do Stryszka,  a dalej do Bydgoszczy. Szlak  prawie w całości biegnie drogami leśnymi i  kończy się na wysokości  lotniska.
Bardzo polecamy wszystkim rowerzystom to bardzo bezpieczne i ciekawe połączenie z Bydgoszczy do Brzozy i jeziora w Pieckach. Niestety szlak nie jest jeszcze dobrze oznakowany, ale myślę, że to kwestia przyszłości.