Rowerowa Brzoza poleca - rowerowem z „Vervinci Travel”.

Komfortowe wycieczki rowerowe z „Vervinci Travel” to nowatorskie połączenie modnego, aktywnego wypoczynku z pełną wygodą wycieczki autokarowej. Ten sposób wypoczynku można polecić każdemu, kto tylko potrafi jeździć na rowerze i dysponuje podstawową kondycją fizyczną.

Zapraszamy nawet całe rodziny ! Relaksująca przejażdżka rowerem w pięknej okolicy, bogatej w zabytki i ciekawe miejsca, a do tego po doskonałej jakości szlaku rowerowym…. czy może być lepszy pomysł na aktywny, wakacyjny wypoczynek ?  Przy okazji taki sposób spędzenia kilku dni urlopu znakomicie regeneruje zapracowane organizmy, pomaga kształtować zgrabną sylwetkę  i wpisuje się w modę na czynny odpoczynek. Specjalnie dla Was stworzyliśmy unikalną ofertę komfortowych, autokarowych wycieczek rowerowych przeznaczonych dla każdego,      także dla rodzin z dziećmi. Komfortowych – bo w docelowe miejsca dowieziemy wygodnym busem, rowery uczestników będą transportowane na specjalnej, przystosowanej przyczepie, noclegi zapewnimy w hotelach  z wyżywieniem, nad sprawną realizacją programu będzie czuwał pilot wycieczki, a w programie nie będzie nocnych przejazdów. Dla każdego – bo nasze trasy rowerowe są typowo rekreacyjne, z nastawieniem na podziwianie walorów krajobrazowych, dzienne dystanse na rowerach niezbyt wygórowane, tak aby w wycieczkach mogły uczestniczyć osoby z podstawową kondycją fizyczną, a nawet całe rodziny. Jeśli jednak komuś przydarzy się niedyspozycja lub po prostu zabraknie sił, w połowie dystansu będzie mógł przesiąść się do busa, a rower wstawić na przyczepkę.
Bagaże na całej trasie będą przewożone busem, dzięki czemu uczestnicy podróżują lekkimi rowerami, nieobciążonymi sakwami.
Wszystkie trasy zostały dobrane dla osób o podstawowej kondycji fizycznej, zaś dla osób nieco bardziej wytrenowanych polecamy szlak Nadbałtyckie perły – Rugia i Stralsund
oraz trasę MTB w Górach Harzu.

Zapraszamy zatem na 7 wspaniałych, różnorodnych i ciekawych  tras rowerowych.
Zaletą wszystkich programów jest jazda po znakomitych niemieckich ścieżkach, bardzo dobry standard zakwaterowania i wyżywienia oraz bliskość szlaków, dzięki czemu nasze imprezy trwają  4 – 6 dni i nie kosztują fortuny. Więcej na www.vervincitravel.com

Wkrótce wakacyjne oferty na Bornholm oraz Szlakiem „Od Jeziora Bodeńskiego do Jeziora Królewskiego” przez piękną Bawarię !