BRZOZA BIEGA - BIEGAŁA i BAWIŁA SIĘ W OSIEKU n/Wisłą.

Dokładnie w 60-rocznicę powstania zespołu The Beatles 18 sierpnia wielki entuzjasta tego zespołu Kazik Musiałowski ze Smogarzewca zorganizował 4 Bieg KAMUS Cross for The Beatles. Bieg na dystansie 10,3 km i nordic walking 6,0 km rozegrany został na crossowej trasie w okolicach Osieka n/Wisłą.

Temperatura wysoka , bezwietrznie i dosyć trudna trasa , a mimo tego rezultaty niezłe. Brzoza Biega startowała w składzie Ewelina Matuła – tegoroczna dwukrotna wicemistrzyni w MP w wioślarstwie i Małgosia i Eugeniusz Wojciechowscy.

Jak przystało na mistrzynię , Ewelina zajęła 2 miejsce open i 2 miejsce w kat.K20  w czasie 45:20 . Małgosia znalazła się na 2 miejscu w kat.K50 w czasie 1:04:10 , a Eugeniusz tym razem poza podium M50 w czasie 46:18.
Wszyscy zadowoleni ze swoich rezultatów i z rezultatów przyjaciół z innych klubów: Jarka Szychowskiego, Grzegorza Perlika, Jurka Appela (1 miejsce w nordic M60) , Tomka i Oskara Appel. Oskar ma dopiero 14 lat i ukończył bieg w bardzo dobrym czasie.
Po biegu zaczęła się wspaniała zabawa. Organizator zaprosił zespół ŻUKI z Bydgoszczy , ambasadora muzyki sławnego zespołu z Liverpoolu.
Rewelacyjny koncert , tańce , atmosfera jeszcze długo pozostaną  w naszej pamięci.