Utrudnienia w ruchu - Przyłęki - Brzoza, 1 września 2012r., III Bieg Trzeźwości.

Uprzejmie informujemy o utrudnieniach w ruchu pojazdów w Sobotę 1 września 2012r. w godz. 12.00 – 13.30 ze względu na bieg uliczny - III BIEG TRZEŹWOŚCI  na trasie PRZYŁĘKI – BRZOZA – PRZYŁĘKI na dystansie 10km.W dniu 1 września 2012r.  w ramach Festiwalu  Sportowego oraz  VII Rodzinnego Rajdu  Rowerowego, który będzie miał miejsce  w Przyłękach  przy Szkole  odbędzie się również  uliczny bieg na dystenie 10km pod nazwą   III BIEG TRZEŹWOŚCI, na trasie PRZYŁĘKI – BRZOZA – PRZYŁĘKI . W związku z powyższym nastąpią  chwilowe utrudnienia w ruchu pojazdów na następujących  odcinkach dróg :
  • Przyłęki  -  ul. Antoniego Przesieckiego  i  ul.Biznesowa  w godz. 12.00 – 12.45
  • Przyłęki  - ul. Zabytkowa  od skrzyżowania do  ul.Przysieckiego  do sklepu Ada w Brzozie  w godz. 12.00 – 13.30.
  • Brzoza -  ul. Powstańców Wlkp.   od skrzyżowania z ul. Łabiszyńską ( droga wojewódzka ) do Przyłęk   w godz. 12.00 – 13.30.
  • Olimpin -  wyjazd z ul. Nadrzecznej , ul. Rezerwat i ul. Noteckiej na drogę  wojewódzką ( ul.Łabiszyńska )  w godz. 12.00 – 13.30.
Uprzejmie prosimy o zrozumienie  ww. utrudnień  i ze względów bezpieczeństwa uczestników biegu bardzo prosimy o  nie poruszanie się samochodami na ww. odcinakach ulic  w wyznaczonych godzinach .

Jednocześnie serdecznie zapraszamy  mieszkańców  Przyłęk  i Brzozy  na  VII Rodzinny Rajd Rowerowy i Festiwal Sportowy w dniu 1 września 2012r. Sobota ,
start rajdu godz. 10 przy Kościele w Brzozie.

Organizatorem Biegu  i Rodzinnego Rajdu Rowerowego jest :     Stowarzyszenie Rowerowa Brzoza, Urząd Gminy Nowa Wieś Wielka,  Urząd Gminny Białe Błota

Współpraca :  Sołectwa Przyłęki , Sołectwa Brzoza, Sołectwo Olimpin, OSP Brzoza ,OSP Łochowo, GOK Białe Błota , GOK NWW, Szkoła Podstawowa w Przyłękach,  

W razie pytań  prosimy  o email Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Dziękujemy za wyrozumiałość !!!