Ewelina i Wojtek zajęli II m. Biegowa sobota - 23 czerwca.

W sobotę 23 czerwca  biegacze z BRZOZA BIEGA uczestniczyli w biegu między mostami oraz nocnym maratonie nad kanałem.Obydwa biegi bardzo ciekawe ale niełatwe. Bieg między mostami mimo krótszego ok.11km dystansu miał wiele schodów i podejść, nocny maraton to 10 pętli wokół  kanału Brdy w nocnej aurze, start godz. 21.00
W biegu Między Mostami IIm. zajęła Ewelina Matuła z Brzozy natomiast w Nocnym Bydgoskim Maratonie również IIm. zajął Wojciech Duchiński z Osielska. Gratulujemy.
W biegu między mostami biegli również Olek, Wojtek,   Lucyna i Elżbieta
W nocnym maratonie   uczestniczył Andrzej, Janusz, Wojtek i Zbigniew.

Należy podkreślić, że Wojciech Duchiński uczestniczył w obydwu biegach i w obydwu biegach zajął czołowe miejsca  , tzn. mieć moc.

Dziękujemy naszym kibicom na nocnym maratonie, zawodnicy słabo ( oczywiście oprócz Wojtka ),   ale  klub kibica był za to bardzo mocny, dzięki jeszcze raz.
W następnym  maratonie z pewnością się poprawimy. Z maratońskim pozdrowieniem Andrzej, Janusz i Zbigniew.