Pierwszy półmaraton - bardzo dobry wynik O.Marka.

O.Marek Walkusz  wystartował w pierwszym swoim półmartaonie -  start miał miejsce 25 sierpnia 2013r. w Ciechocinku na II Półmaratonie Termy Uzdrowisko Ciechocinek.
Jak na debiut na dystansie 21,1km  osiągnął rewelacyjny wynik - 1:37:03.
GRATULUJEMY !!!
Pełne wyniki
Podczas biegu towarzyszył mu Zbigniew Wiśniewski - Brzoza Biega.
O. Marek Walkusz jest osobą duchowną Rektorem Wyższego Seminarium  Duchownego Zgromadzenia  w Bydgoszczy. Od roku biega w klubie BRZOZA BIEGA.od lewej O. Marek, Zbigniew i Gustaw.Dekoracja kat.M40, trzeci od lewej Piotr Wolny - BRZOZA BIEGA.od lewej Józek, Gustaw , Łukasz - BRZOZA BIEGA. Finisz Łukasz Frąckowski.Gustaw na mecie.W Ciechocinku również na dystansie półmartonu z ekipy BRZOZA BIEGA  pobiegł Piotr Wolny, który z Łukasz.czasem 22:10 zajął  IIIm oraz Józek Małkiński 1:42:43. Pozostali  z temu BRZOZA BIEGA: Łukasz Frąckowski,  Gustaw Pilecki, Adam Żywica, Tomasz Gąsiorek i Maryla Kuźmińska biegli na dystansie 10km.
Finisz Zbigniew i O.Marek.Bieg generalnie bardzo udany , jest co wspominać , ale myślę, że najbardziej będzie pamiętał go 
O. Marek  - swój pierwszy półmaraton. 

O. Marek Walkusz - pozdrawia wszystkich biegaczy i nietylko.

Kiedy następny półmaraton  pytam Oj. Marka- jeszcze nie wie , a kiedy pobiegniesz  maraton, skromnie również odpowiada,  że jeszcze nie wie.

My wiemy - BRZOZA BIEGA następny półmaraton jeszcze na jesień tego roku a maraton w przyszłym roku.

BRAWO i GRATULUJEMY  !!!

O. Marek Walkusz  z pewnością pobiegnie maraton razem z Brzozą Biega  i  to będzie już w  roku 2014.