Pakiet startowy do odbioru od 6 do 9 listopada.

Pakiety startowe ( imienny nr startowy, koszulka - jedziemy w niej w rajdzie, chusta biało- czerwona, flaga na rower oraz folder  )   będą wydawane  od  6 listopada do 8 listopada w godz. 8.00 -16.00 i w dniu 9 listopada - Sobota w godz.9.00 - 14.00 w Stowarzyszeniu,  Bydgoszcz ul.Chopina 27.

WAŻNE !
W dniu rajdu  11 listopada wydajemy tylko pakiety dla uczestników spoza Bydgoszczy. Będą one wydawana na starcie rajdu  Bydgoszcz - Fordon od godz.6.00 do godz 6.15 przy bramie wjazdowej do Doliny Śmierci  oraz Bydgoszcz przy Cmentarzu Bohaterów Bydgoszczy w godz.6.30 - 6.55. ( Wzgórze Wolności
ul. gen. Stanisława Grzmota-Skotnickiego 2 ).
Bardzo prosimy o przesyłanie informacji na e mail : Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. - gdzie odbierzesz swój pakiet startowy - dotyczy tylko uczestników rajdu spoza Bydgoszczy.   Zobacz folder.
W tym roku dzięki pomocy udzielonej  przez Urząd Miasta Bydgoszczy każdy uczestnik otrzyma specjalnie wydany na ten rajd  folder,  który w treści jest głównie poświęcony Cmentarzowi Bohaterów Bydgoszczy. Opis Cmentarza  przygotowała Pani Maria Zajączkowska.   Znajdziemy w nim również informacje o pozostałych Miejscach Pamięci Narodowej przy których zatrzyma się rajd , gdzie oddamy hołd poległym  i zapalimy znicz. Folder ponadto zawiera trasę przejazdu rajdu, program, foto-relację z edycji lat 2007-2012 oraz listę uczestników na VII Bydgoski Rowerowy Rajd Niepodległości.

Po raz pierwszy  będziesz mógł z rajdu niepodległości wysłać kartkę pocztową i otrzymać  stempel specjalnie wydaną na to Święto  pieczątką.
Kazimierz,  który jest pomysłodawcom okazjonalnego stempla i kartek pocztowych  w przerwie w Bytkowicach, Żołędowie i na koniec rajdu płyta Starego Rynku w Bydgoszczy  uruchomi "pocztę polową".