Ratunek dla Emi.

W lipcu 2012 roku u naszej koleżanki, Emilii , wykryto nowotwór - guz kości piszczelowej lewej. Po intensywnej chemioterapii oraz wszczepieniu endoprotezy onkologicznej, wydawało się, że choroba została pokonana. Niestety po badaniach kontrolnych w listopadzie 2013 okazało się, że nastąpił jej nawrót.

Kolejny guz wykryto na stawie biodrowo-krzyżowym lewym, co zmusiło rodziców Emilii do podjęcia decyzji o przeprowadzeniu kosztownej i trudnej operacji. Niestety nie są oni w stanie pokryć ogromnych kosztów leczenia, które oscylują w granicach 800 000 zł. Brzoza Biega i Rowerowa Brzoza prosi wszystkich rowerzystów, biegaczy,  sportowców i pozytywie  zakręconych o pomoc dla EMI.
W trakcie Biegu Sylwestrowego  będziemy zbierać pieniądze dla EMI. Dzięki klubowi łuczniczemu "Sokół" z Brzozy będzie można przed biegiem i po biegu pod okiem profesjonalistów postrzelać  z prawdziwego łuku.  Będzie zespól muzyczny, który oczywiście zagra nieodpłatnie. 
Zapraszamy już dzisiaj na Sailowe czwartki dla Emi -  charytatywne koncerty - Sailing Klub, Bydgoszcz ul.Podwale 8.

PROSIMY WŁĄCZ SIĘ W AKCJĘ  RATUNEK DLA EMI.List od rodziców.

W lipcu 2012 r. u naszej 16-letniej córki, Emilki wykryto nowotwór – guz kości piszczelowej lewej. Diagnoza ta zburzyła spokój naszej rodziny, jednak cios ten przyjęliśmy z pokorą i mocnym postanowieniem walki z chorobą. Emilka jest radosną i pełną życia nastolatką.
 
Życie naszej rodziny zostało podporządkowane chorobie i walce o powrót do zdrowia naszego dziecka. Leczenie rozpoczęliśmy w sierpniu 2012 r ., w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie. Polegało ono na intensywnej chemioterapii oraz wszczepieniu endoprotezy onkologicznej. W maju 2013 roku zakończyliśmy leczenie. Wyniki badań końcowych były pozytywne i wszystko wskazywało na koniec koszmaru, z jakim przyszło zmagać się naszemu dziecku. We wrześniu Emilka wróciła do szkoły i starała się nadrobić wszystkie zaległości. Niestety, podczas badań kontrolnych w listopadzie okazało się, że choroba powróciła. Wykryto guz na stawie biodrowo-krzyżowym lewym. Wiadomość ta przeraziła nas, ale postanowiliśmy nie poddawać się. Emilkę czeka kolejny zabieg operacyjny, który jest jeszcze bardziej skomplikowany ze względu na umiejscowienie guza. Z tego powodu podjęliśmy decyzję o wykonaniu operacji w klinice w Niemczech. Jest to jedyna alternatywa, aby zabieg jak najmniej okaleczył naszą córkę. W związku z tym potrzebujemy dużej sumy pieniędzy, około 200.000 zł na zabieg oraz 600.000 zł na lek, który zapobiega przerzutom, a nie jest refundowany w Polsce.
Nasza rodzina nie jest w stanie pokryć tak ogromnych kosztów. Zwracamy się zatem z prośbą do ludzi dobrej woli, aby każdy, w  miarę swoich możliwości, udzielił nam pomocy.

Dlatego też prosimy o pomoc w walce z chorobą poprzez wpłaty na konto:
Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”
ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa
15 1060 0076 0000 3310 0018 2615
Z dopiskiem: 18741 - Nowak Emilia Bydgoszcz – darowizna na pomoc i ochronę zdrowia
ABY PRZEKAZAĆ 1 % PODATKU WYSTARCZY W ROZLICZENIU ROCZNYM WPISAĆ:
Nr KRS: 0000037904
Cel szczegółowy 1%: 18741. Nowak Emilia Bydgoszcz
Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pozycji „Wyrażam zgodę”,
aby Fundacja mogła otrzymać informację, kto w tym roku „Zdążył jej z Pomocą”.Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież