"Pętla Olimpińska" - kajakiem i biegiem, 9 czerwca 2013r.

9.06.2013r. w Niedzielę, odbędzie się już TRZECIA  EDYCJA KAJAKOWYCH MANEWRÓW PO PĘTLI OLIMPIŃSKIEJ. Trasa jak co rocznie przebiega  poprzez Nowy Kanał Notecki oraz Kanał Notecki. Start i Meta w Olimpinie przy mostku. W tym roku  dodatkowo wprowadzono "dwubój" - 10km kajakiem i 21km bieg po terenie leśnym, rywalizacja parami.
Zobacz regulamin zawodów.
Oprócz zawodów  kajakowych,  które odbędą się na całej trasie pętli, będzie można rywalizować w kategorii kajak i bieg ( dwubój ).  Start dwuboju planowany jest na  godz. 10:00 rano, po krótkiej odprawie technicznej, którą przeprowadzi organizator manewrów Robert Bazela – Stowarzyszenie Promocji Turystyki Kajakowej „Orzeł”.
Start parami co 1 min.  Dystans - I etap kajak ok.10km do śluzy w  Dębienku, II etap - bieg na dystansie 21km. Klasyfikacja  parami,  liczy się czas łączny pary - dwóch zawodników.  Wprowadzono również klasyfikację par mieszanych - kobieta i mężczyzna.  
Nagrody dla open 5m. w kategorii mężczyzn i 3m. w kategorii mieszanej.
Dla każdego uczestnika: pamiątkowy t-shirt, posiłek i gwarantowana super sportowa zabawa.
Koszt uczestnictwa 50zł od osoby. Zgłoszenia (parami )  przyjmowane są na emaila : Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Ilość uczestników ograniczona.    
    Cała Pętla Olimpińska