WAŻNE !!! .

III edycja wiosennego rajdu rowerowego startuje  12 kwietnia w Sobotę.Będzie nas ponad 500 rowerzystów.Pogoda będzie odpowiednia do pory z tym,  że z pewnością nie będzie upału, ciepła kurteczka powinna się przydać. Prosimy o zapoznanie się z listą uczestników, pakiety startowe będą przydzielane wg. numerów na liście. 
Każdy uczestnik otrzyma imienny nr
startowy i okazjonalną wklejkę oraz kupon na grilla.
Będzie również wydana specjalna pieczątka  dla rowerowych turystów. Czeka nas dużo atrakcji. Oprócz tradycyjnie wspólnego  zdjęcia na plaży jeziora Jezuickiego, będzie konkurs rzutu beretem tylko dla kobiet oraz dla mężczyzn -  konkurs rzutu piłką lekarską.  Będziemy również losować wśród uczestników rajdu akcesoria rowerowe.Po zdjęciu i zabawach na plaży grillujemy przy hotelu Brzoza.

WAŻNE !!! Prosimy o zachowanie bezpieczeństwa - na start rajdu oraz po jego zakończeniu jedziemy ulicami publicznymi zgodnie z przepisami ruchu drogowego.Na trasie będą  piloci rowerzyści w  strojach Rowerowej Brzozy oraz kamizelkach oni znają bardzo dobrze trasę.
W przypadku awarii roweru i nie możliwości kontynuowania jazdy - z tyłu   rajdu jadą samochody techniczne,  one Cie zabiorą z rowerem.


Sprawdź rower by Cię nie zawiódł, zapoznaj się z mapą - trasą przejazdu.

Wydawanie pakietów już od godz.10,45
Bar Kogut ( leśnictwo Bielice ) - wydawania pakietów startowych.


Startujemy przy barze Kogut o godz. 12.00
Można również dojechać do miejsca startu w dwóch grupach z Bydgoszczy  i tak :

Od startu rajdu - Leśnictwo Bielice jedziemy drogami  leśnymi  o dobrej nawierzchni - rowery turystyczne dadzą radę.Trasa będzie oznakowana. 

Odbędzie się również z Piotrem Stalmierskim ( Smok) częściowy objazd trasy Maratonu Metropolii MTB   - oczywiście objazd tylko dla chętnych, reszta uczestników  jedzie trasą turystyczną ( łatwą i przyjemną ).

Na uczestników rajdu czekają:
  • dla każdego uczestnika nr startowy,
  • każdy uczestnik otrzymuje ciepły posiłek - grill, kawa, herbata,
  • ubezpieczenie NW,
  • zabezpieczenie techniczne (przewóz uczestnika w przypadku awarii roweru ) i zabezpieczenie medyczne,
  • uczestnictwo w rajdzie jest odpłatne – odpłatność 10zł płatna w dniu rajdu.
  • z opłaty są zwolnieni  uczniowie  do lat 18.

Na trasie naszego przejazdu odwiedzimy Jezioro Jezuickie i dzięki gościnności hotelu Brzoza posilimy się przy wspólnym ognisku. 

Serdecznie zapraszamy - przywitajmy wspólnie wiosnę w naszej pięknej Puszczy Bydgoskiej.


Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież