Dołóżmy sie do rowerów dla osób niepłnosprawnych.

W trakcie Rajdu Wiosny członkowie z Fundacji Gaudeamus oraz z Zrzeszenia Studentów Niepełnosprawnych WSG,  będą kwestowali na rzecz zakupu rowerów dla osób niepełnosprawnych.  Serdecznie zachęcam wszystkich by pomóc w tej akcji. Stowarzyszenie Rowerowa Brzoza pierwsze 30 opłat startowych z rajdu wiosny przeznacza właśnie na ten cele. 

Fundacja Gaudeamus wspiera inicjatywę młodych ludzi należących do Zrzeszenia Studentów Niepełnosprawnych WSG, którzy dostrzegli w swoim środowisku lukę którą pragną wypełnić. Bardzo lubią oni wybierać się na wycieczki rowerowe, jednak nie dla wszystkich ich znajomych jest to łatwe- osoby niewidome nie mają takiej możliwości ze względu na brak dostępności tandemów na których mogliby z nimi jeździć. Chcą oni przeprowadzić zbiórkę na zakup rowerów oraz otworzyć darmową wypożyczalnię tandemów dla osób niepełnosprawnych. Mają oni nadzieję, że dzięki Państwa pomocy w przyszłym roku ich wspólne wycieczki staną się rzeczywistością.

Zgodnie z decyzją Prezydenta Miasta Bydgoszcz Nr 2471 z dnia 20 sierpnia 2013 roku uzyskaliśmy zgodę na przeprowadzenie zbiórki od dnia 01.09.2013 do dnia 01.09.2014r.

Formy przeprowadzenia zbiórki publicznej: dobrowolne wpłaty na wydzielone konto bankowe o numerze : 93 1600 1185 0004 0807 2563 2152 zbiórka datków do zabezpieczonych puszek kwestorskich zbiórka datków do zabezpieczonych skarbon umieszczonych za zgodą właścicieli lub użytkowników obiektów.

Więcej : TANDEM,Facebook