Relacja Czasowca z Rajdu Wiosny - rower łagodzi obyczaje.

Przedstawiamy relację Andrzeja - Czasowca z Rajdu Wiosny. Kamera Andrzeja była wszędzie i na trasie MTB i na trasie turystycznej. Czasowiec to największy promotor sportu amatorskiego w regionie. Stworzył ponad 200 filmów,  jego kanał na YouTube  liczy ponad 150 000 wyświetleń.
Relacje Czasowca  pokazują zawody, treningi, spotkania , rajdy rowerowe jak również imprezy biegowe. Robi to oczywiście nieodpłatnie i można śmiało stwierdzić,  że robi większa robotę niż nie jedna telewizja, która niestety w obecnych czasach zajęta jest tylko sportem wyczynowym, udziałem celebrytów zapominając  kompletnie o promocji sportu i rekreacji z udziałem zwykłego "Kowalskiego".

DZIĘKUJEMY CI ANDRZEJ za wszystkie relacje  - robisz kawał dobrej roboty.

Na marginesie dodam, że jeżeli już w telewizji  cokolwiek się pokazuje z amatorskim imprez sportowych lub rekreacyjnych to jest to dosłownie kilkadziesiąt  sekund , maksymalnie do 1 minuty, chyba że coś  złego się  wydarzy na takiej imprezie,  wypadek lub coś gorszego  to wtedy  relacje są bardzo obszerne ale zgoła inaczej wygląda taka relacja. Co innego programy z udziałem polityków - ich kłótni,  te są obszerne i non stop  - ręce opadają. Mam propozycję dla wiecznie kłócących się polityków, by wsiedli na rower  pojechali w  rajdzie rowerowym i z pewnością będzie im łatwiej się porozumieć. Zobaczcie sami było nas tylu, każdy  ma inne poglądu, zdanie, opinie  itp. wielu osób było pierwszy raz , ale była bardzo dobra atmosfera, życzliwość, wszyscy się dobrze się bawili - dlaczego , myślę że rower łagodzi obyczaje.  Chcesz się przekonać obejrzyj relację Czasowca z Rajdu Wiosny 2014.