Nasza Maryla ponownie na podium - GRATULUJMEY !!!

Maryla Kuźmińska ( Brzoza Biega ) zajęła 3 miejsce w kat.K30 na  półmaratonie w  Unisławiu - 28.06.2014. Należy dodać, że niedawno Maryla również stanęła a na  podium w biegu w Brześciu Kujawskim. GRATULUJMY. WYNIKI
Ten niełatwy bieg z dużym podbiegiem na ostatnim kilometrze ( nachylenie 7% ) nasza Maryla pokonała w czasie 1:45:58, zajmując  9 miejsce w open i  3 w swojej kategorii wiekowej K.30 -
.Należy dodać, że niedawno Maryla również stanęła na  podium w biegu w Brześciu Kujawskim.
Zobacz profil trasy półmaratonu w Unisławiu.

XI Półmaraton  Unisławski ukończyło 360 zawodników. Zwycięzcą w klasyfikacji open mężczyzn został z czasem 01:13:45 został Bartosz Mazerski z miejscowości Sztum, natomiast w klasyfikacji open  kobiet z czasem 01:28:24 zwyciężyła Krystyna Kuta z Serocka.
Z Brzozy Biega pobiegli również Adam Żywica - 1:46:35, Tomasz Gąsiorek  - 1:47:29 i  Zbigniew Wiśniewski 1:32:24.

Do zobaczenia 6 lipca w Jarosławcu  - Bieg po plaży 15km.