Soki Cymes na V Biegu Trzeźwości.

Soki Cymes ponownie na Biegu Trzeźwości. Na trasie biegu  będzie oczywiście woda i izotonik, ale na mecie nic lepiej nie gasi pragnienia  jak świeży sok.W strefie finiszu będą dla biegaczy, nordic-walking i dzieci czekały świeże soki Cymes. Będą  również owoce i tradycyjny placek z owocami z miejscowej cukierni z Brzozy.

Napoje izotoniczne i woda to nie jedyna opcja na uzupełnienie płynów po treningu. Podpowiadamy: spróbuj orzeźwiających soków owocowych.

Dlaczego warto pić świeże soki?


Na przestrzeni ostatnich lat jakość zdrowotna dostarczanej żywności znacząco się zmieniła - uległa modyfikacji niekoniecznie pozytywnej dla organizmu człowieka. Coraz większa część oferowanych produktów przechodzi intensywną obróbkę termiczną oraz modyfikacje chemiczną - nienaturalną zmianę składu chemicznego, tracąc przy okazji naturalnie zawarte w nich składniki min. witaminy i minerały. Jak udowodniono przetworzone w ten sposób soki owocowe mogą tracić nawet do 95% dobroczynnych dla zdrowia właściwości!

Dlatego właśnie, świeże soki - wyciśnięte, naturalnie mętne, niebarwione, niepasteryzowane, niesłodzone i niekonserwowane czyli naturalne soki  Cymes będą na V Biegu Trzeźwości.