I Rajd - Pielgrzymka Rowerowa Szlakiem Męczeńskiej Drogi Błogosławionego Księdza Jerzego Popiełuszki.

19 października 2014  r. po raz pierwszy ruszy rajd - pielgrzymka rowerowa Szlakiem Męczeńskiej Drogi Błogosławionego Księdza Jerzego Popiełuszki. Pielgrzymka rowerowa  rozpocznie się Mszą Świętą w Kościele Świętych Polskich Braci Męczenników w Bydgoszczy o godz. 7.30.

Nr startowe i specjalne kamizelki odblaskowe dla uczestników rajdu  odbieramy przed Mszą Św.  o godz.7,00. Każdy uczestnik ma obowiązek jechać w otrzymanej kamizelce odblaskowej.   Dystans  ok. 130km, tempo jazdy min 22-25km/h. Organizator - Rowerowa Brzoza, zapewnia ciepły posiłek, ubezpieczenie i transport powrotny wraz z rowerem z Włocławka do Bydgoszczy.

Program:
  • 07:30 - Msza Św. w Bydgoszczy w Kościele Świętych Braci Męczenników,
  • 08:30 - złożenie zniczy przy Kościele,  start rajdu ,
  • 10:15 - 10:30 - złożenie zniczy w Górsku,
  • 11:00 - 11:30 - złożenie zniczy  w Toruniu,
  • ok. 16:00 - 16:15 - meta na tamie we Włocławku - wspólna modlitwa w Sanktuarium Męczeństwa Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki.
  • ok. 17:00 - 17:30 - posiłek i powrót autokarem do Bydgoszczy.

Jedziemy w kolumnie za samochodem policyjnym.   Każdy uczestnik ma obowiązek jechać w kasku !!!


Lista uczestników.

1.    Stachowicz Wiesław    -    Bydgoszcz
2.    Kuzimińska Maryla    -    Brzoza
3.    Krzyżanowski Gustaw    -    Bydgoszcz
4.    Sekrecki Adam        -    Bydgoszcz
5.    Strzałka Krzysztof    -    Bydgoszcz
6.    Ulatowski Zbigniew    -    Bydgoszcz
7.    Rogucki Adam        -    Bydgoszcz
8.    Mechliński Eugeniusz    -    Bydgoszcz
9.    Tobolewski Bogusław    -    Bydgoszcz
10.    Ptak Maciej        -    Bydgoszcz
11.    Luttmann Zbigniew    -    Bydgoszcz
12.    Sobolewski Roman    -    Bydgoszcz
13.    Wołoszyn Kazimierz    -    Bydgoszcz
14.    Lach Henryk        -    Bydgoszcz
15.    Paciulewicz Ewelina    -    Bydgoszcz
16.    Brzozowski Aleksander    -    Bydgoszcz
17.    Brzozowska Małgorzata    -    Bydgoszcz
18.    Sierzchuła Bogdan    -    Bydgoszcz
19.    Gmerek Radek        -    Bydgoszcz
20.    Szafrański Grzegorz    -    Bydgoszcz
21.    Zieliński Paweł        -    Bydgoszcz
22.    Burchardt Karol        -    Bydgoszcz
23.    Bordon Krzysztof    -    Murowaniec
24.    Szabłowski Jerzy    -    Bydgoszcz
25.    Kujawa Kamil        -    Wojnowo
26.    Maciejewski Szymon    -    Bydgoszcz
27.    Szymandera Łukasz    -    Bydgoszcz
28.    Szymandera Mirosław    -    Bydgoszcz
29.    Wojnowska Katarzyna    -    Bydgoszcz
30.    Rasielewski Artur    -    Bydgoszcz
31.    Rasielewska Magdalena    -    Bydgoszcz
32.    Skolimowska Anna    -    Bydgoszcz
33.    Zajączkowski Władysław    -    Bydgoszcz
34.    Bednarek Tomasz        -    Bydgoszcz
35.    Powalisz Mirosław    -    Bydgoszcz
36.    Karwasz Adam        -    Pruszcz Pomorski
37.    Bąnk Eugeniusz        -    Bydgoszcz
38.    Kowalczyk Tomasz    -    Bydgoszcz
39.    Kowalczyk Grzegorz    -    Bydgoszcz
40.    Treider Tomasz        -    Bydgoszcz
41.    Dziamski Czesław    -    Bydgoszcz
42.    Woniakowski Czesław    -    Bydgoszcz
43.    Krężelewskii Jacek    -    Bydgoszcz
44.    Nowaczewski Damian    -    Nakło n/Notecią
45.    Stefanko Grzegorz    -    Bydgoszcz
46.    Wiśniewski Zbigniew    -    Brzoza Olimpin
47.    Wiśniewski Mikołaj    -    Brzoza Olimpin
48.    Rybak Mariusz   -    Bydgoszcz
49.    Gonia Bernard   -    Bydgoszcz
50.    Marek Ulatowski - Bydgoszcz


Krężelewski Jacek