„Człowiek tyle jest wart, ile może dać drugiemu człowiekowi” - św. Jan Paweł II.

Szlachetna Paczka składająca się z 31 paczek  od Rowerowej Brzozy, Brzozy Biega i wielu firm i osób pozytywnie zakręconych  została przekazana w sobotę 13 grudnia  do dwóch wielodzietnych rodzin - samotne matki wychowujące dzieci, 8 i 4.

Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom  i wszystkim, którzy pomagali przy naszej szlachetnej paczce   - zrobiliśmy kawał dobrej roboty.  To była konkretna pomoc i radość dla potrzebujących rodzin.Foto-relacja z przekazania paczek, 13.12.2014, fot.Mikołaj Wiśniewski.

Serdecznie dziękuję za pomoc w pakowaniu paczek.
Podziękowania dla : Piotra, Ani, Basi, Arlety, Doroty, Krysi, Kazimierza, Andrzeja i Sylwka.

Serdecznie dziękuję za dzisiejszą pomoc przy rozwożeniu paczek.
Podziękowania dla : Mikołaja, Sebastiana, Krzysztofa, Marcina, Krzysztofa, Andrzeja, Kazimierza, Adama i Mikołaja.W załączeniu relacja  Wolontariusza ze Szlachetnej Paczki  ( Rodzina Pani Marzeny )  z wręczenia paczek.
"Najmłodszy syn Pani Marzeny stał osłupiały i przypatrywał się wszystkiemu, co się dzieje. Do mieszkania weszło kilku Panów ubranych w czapki świętego mikołaja, co wywarło jeszcze większe wrażenie na małym chłopcu. W oczach dzieci kręciły się łzy wzruszenia, ogromnie ucieszyli się z zabawek i żywności. Głowa rodziny po rozpakowaniu jednej paczki krzyknęła z radością : "Jeju, nawet sok malinowy do herbaty dostaliśmy!".
Co chce Państwu powiedzieć od siebie rodzina:  
Rodzina z całego serca dziękuje za śliczne prezenty, a zwłaszcza za bardzo potrzebny im bojler. Już teraz będą mogli umyć się w ciepłej wodzie, w warunkach wręcz luksusowych, porównując sytuację dosłownie z przed kilku dni."Ze świątecznym pozdrowieniem
Zbigniew Wiśniewski