Zwiększono limit do 650 uczestników na IX Bieg Sylwestrowy - 31.12.2015.

Uprzejmie informujemy,  że zwiększyliśmy limit uczestników na IX Bieg Sylwestrowy do 650. Obecnie  jest nadanych 584 numerów startowych. Zgłoszenia on-line zostaną wznowione od 18 grudnia. Jednocześnie informujemy, że zgodnie z regulaminem dla uczestników, którzy zarejestrują się od 18.12. nie gwarantujemy już w pakiecie startowym bluzy sportowej.
 
W tym roku imienne nr startowe.Odbiór pakietów startowych od 29 i 30 grudnia w  sklepie sportowym  - Bydgoszcz ul.Szubińska 69A,

oraz tradycyjnie w dniu zawodów, Sylwester 31 grudnia 2015 - Brzoza, Gimnazjum w godz.9,00 - 11,00.

TRIstyle.pl - pierwszy sklep triathlonowy w Bydgoszczy, w którym znajdziecie odzież do uprawiania każdej dyscypliny sportu wchodzącej w skład tójboju. Stroje startowe, kolarskie i triathlonowe, odzież biegowa, stroje do pływania i pianki triathlonowe. Sklep zlokalizowany jest przy jednej z najbardziej ruchliwych ulic w mieście, Szubińska 69A, róg ul. Gnieźnieńskiej, obok świateł, przy samej ścieżce rowerowej. Przed sklepem znajduje się jedno miejsce parkingowe, z tyłu do Państwa dyspozycji jest ich jeszcze sześć. Do sklepu można też dotrzeć komunikacją miejską, 100m obok znajduje się przystanek autobusowy, gdzie kursują w stronę centrum linie 52, 53, 54 i 59. W sklepie znajduje się przymierzalnia, pomożemy dopasować produkt, lub spersonalizować go na specjalne życzenie.


 
  
Bieg Sylwestrowy 2014 - Brzoza from Mikołaj Wiśniewski on Vimeo.