Uprzejmie informujemy, że ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną w kraju XIV BYDGOSKI ROWEROWY RAJD NIEPODLEGŁOŚCI został odwołany i przeniesiony na 2 maja 2021- Święto Flagi.
Decyzję podjęliśmy w oparciu o aktualną sytuację w kraju, zdrowy rozsądek i odpowiedzialność. Nie chcemy ryzykować zdrowia uczestników i Waszych bliskich. Mając świadomość, że każdy z nas może się za chwilę znaleźć na kwarantannie, a organizacja niesie z dnia na dzień co raz większe ryzyko zakażenia się, musimy to wydarzenie odwołać - przenieść na inny termin.
Wrócimy do Rajdu Niepodległości w przyszłym roku - XIV Bydgoski Rowerowy Rajd Niepodległości obędzie się 2 maja 2021 ( niedziela ) w Dniu Święta Flagi w lepszym czasie. Prosimy o zrozumienie ale jest to dla nas bardzo trudna ale jedyna rozsądna decyzja. W zakresie opłat startowych przechodzą one w całości na przyszły rok tj. na 2 maja 2021. Uczestnik, który rezygnuje z udziału w dniu 2 maja 2021 w ramach zwrotu otrzymuje pakiet startowy tj. chustę, flagę Polski na rower, koszulkę pamiątkową i medal : odbiór osobisty u organizatora Bydgoszcz ul.Bielicka 76c - 9 i 10 listopada w godz.10-17 ( siedziba Biuro Podatkowe "WIŚNIEWSKI" ). Dla osób spoza Bydgoszczy wysyłka pocztą