19 lipca 2019r. piątek , godz.16,00 start przy Kościele w Brzozie. Zapraszamy na pieszy rajd, wspólnie ze Skautami Europy pójdziemy do nieistniejącej już w Puszczy Bydgoskiej wsi Łażyn, gdzie urodził się Bł. Czesław Jóźwiak. W trakcie rajdu odwiedzimy również obóz Skautów w Puszczy Bydgoskiej.
Czesław Jóźwiak ur. 7 września 1919 w Łażynie k. Bydgoszczy, zm. 24 sierpnia 1942 w Dreźnie – wychowanek salezjański, jeden z Poznańskiej Piątki, polski męczennik chrześcijański II wojny światowej, błogosławiony Kościoła rzymskokatolickiego.


27 - 28 lipca 2019

ZGŁOSZENIE ON-LINE

To już po raz kolejny jedziemy do Sopotu na kąpiel w morzu i spacer po molo.
Trasa do Sopotu z Bydgoszczy podobna jak w roku ubiegłym  przebiega  przez Kaszuby, dystans 215km. Powrót Sopot  -  Bydgoszcz ok. 200km.
W tym roku nocujemy w Sopocie i powrót również rowerem.
Dokładny przebieg trasy, mapa i gpx podamy do 15 lipca .

Termin : 27 - 28 lipca 2019 r. (sobota -  niedziela )

Medal gotowy.
Tegoroczny medal na spotkanie dla św.Jana Pawła II jest ze słowami Papieża Polaka "BÓG JEST MIŁOŚCIĄ" .
Wydarzenie pn. "Dla św. Jana Pawła II " odbędzie się 2 czerwca 2019r. w Brzozie i Bydgoszczy w Święto Wniebowstąpienia i nawiązuje do 20. rocznicy Pielgrzymki Jana Pawła II do Bydgoszczy w czerwcu 1999r. Nasze spotkanie ma charakter wspólnego biegu połączonego z rajdem rowerowym oraz nordic-walking. Wszyscy uczestnicy biegu i rajdu rowerowego na mecie w Bydgoszczy - Zgromadzenie Ducha Świętego otrzymują pamiątkowy medal. Uczestnicy nordic-walking otrzymują medal przy Kościele w Brzozie.