Jutro tj. 21 maja 2022  kolejna 5 lekcja pływania  w  5 grupach zgodnie z podanym niżej planem.
Nasze sołeckie Sołectwo Olimpin pływanie przynosi już pierwsze efekty, dzieci aktywnie uczestniczą w każdą sobotą.
Jesteśmy po 4 lekcjach i dzieci zaczynają już pływać.  🏊🏼‍♂️
👍

Na ostatnich zajęciach  było łącznie  35 dzieci, zajęcia w 5 grupach, 3 instruktorów pływania : Robert Strzałka, Dariusz Więckowski i Weronika Jackowska - dziękujemy. Zajęcia odbywają się na dwóch obiektach: Astoria Bydgoszcz 3 grupy i Basen Bryza 2 grupy . W zajęciach uczestniczą dzieci z całej Gminy Nowa Wieś. Zajęcie są nieodpłatne. Zajęcie nie są finansowane z budżetu Gminy.

Mimo starań działanie to tj. nauka pływania dla dzieci z Gminy Nowa Wieś Wielkiej jak na razie nie otrzymało żadnego wsparcia finansowego. Jest obecnie w całości finansowane przez prywatnych sponsorów oraz Rowerowa Brzoza.

  • W związku z powyższym, jeżeli nie otrzymamy  nadal żadnego dofinansowania  wówczas w m-cu czerwcu
    zajęcia mogą być częściowo odpłatne. 
    Koszt zajęć może wynosić od  10zł do 20zł za jedną lekcję.

  • Dokładną informację w tym zakresie przekażemy ok. 25 maja 2022.

Jutro tj. 21 maja 2022 kolejna 5 lekcja pływania  w  5 grupach zgodnie z poniższym planem.

  • Jednocześnie uprzejmie informujemy, że nie udało nam się uzyskać żadnego dofinansowania
    z Gminy Nowa Wieś Wielka.

  • W związku z powyższym, jeżeli nie otrzymamy  nadal żadnego dofinansowania  wówczas w m-cu czerwcu
    zajęcia mogą być częściowo odpłatne. 
    Koszt zajęć może wynosić od  10zł do 20zł za jedną lekcję.

  • Dokładną informację w tym zakresie przekażemy ok. 25 maja 2022.

  • Basen Astoria Bydgoszcz - Bydgoszcz ul.Królowej Jadwigi 23, zajęcia :
    1 grupa - godz.12,00
    2 grupa - godz.13,00
    3 grupa - godz.14,00
    zajęcia prowadzi Robert Strzałka

  • Basen Basen Bryza - Bydgoszcz ul.Goszczyńskiego 3, zajęcia :
    4 grupa - godz.15,00
    5 grupa - godz.16,00
    zajęcia prowadzi Dariusz Więckowski

Nasza sołeckie pływanie  - wystartowało. W dnu 23 kwietnia 2022 w sobotę odbyły się pierwsze zajęcia.

Zaczęliśmy o godz.12 - grupa 1 najmłodsi , ostania grupa 5 weszła  do wody o godz.16. Łącznie było 35 dzieci.
Była zabawa, była nauka pływania, była aktywność, była  radości dzieci i rodziców. Brawo dzieci, rodzicie i nasi instruktorzy Weronika i Robert ( basen ASTORIA )  oraz Darek ( basen  BRYZA ).

Zorganizowana nauka pływania jest dzieci zamieszkałych na terenie Gminy Nowa Wieś Wielka.
Utworzyliśmy 5 grup po 8 dzieci w każdej grupie. Dzieci są w wieku od 6 do 14 lat.

Staramy się by grupy miały podział wiekowy ale rodzeństwa są  w tych samych grupach.

Strona wydarzenia

PROGRAM

Dzień wydarzenia – Sobota,  2 kwietnia 2022r. 

  • Godz. 16,30 do 18,30 – wydawanie pakietów startowych – Dom Prowincjalny, Zgromadzenie Duch Świętego - Bydgoszcz ul.Jana Pawła II nr 117.
  • Godz. 18.00 – start rajdu rowerowego z Bydgoszczy ( Duchacze ) w kierunku Brzozy - I etap.
  • Godz. 19,00  odjazd autobusu  Dom Prowincjalny, Zgromadzenie Duch Świętego - Bydgoszcz ul.Jana Pawła II nr 117 z uczestnikami biegu i nordic-walking w kierunku Brzozy.
  • Godz. 19,00 do 19,30 – wydawanie pakietów startowych – Brzoza przy Kościele 
  • Godz. 19,30 – Brzoza - koncert muzyczny  pn. MIESZKAŃCY DLA ŚW. JAN PAWŁA II  – Kościół Parafialny w Brzozie.
  • Godz. 21,00 – Brzoza, Kościół Parafialny - Apel Jasnogórski, wspólne odśpiewanie Barki.
  • Godz. 21,37 – złożenie zniczy pod Pomnikiem św. Jana Pawła II,
  • Godz. 21,37 -  start biegu, rajdu rowerowego - II etap  oraz nordic-walking.
  • Godz. 22,30 - 23,30 - złożenie zniczy przez uczestników biegu, rajdu rowerowego orz nordic-walking na Al. Jana Pawła II w Bydgoszczy.
  • Godz. 23,45 - transport powrotny  autobusu do Brzozy dla uczestników biegu i nordic-walking.
  • Godz. 23,00 – 23,45 otrzymanie medali pamiątkowych, ciepły posiłek -  Dom Prowincjalny, Zgromadzenie Duch Świętego - Bydgoszcz ul.Jana Pawła II nr 117

Organizatorzy zapewniają dla wszystkich uczestników transport powrotny do Brzozy.

WAŻNE INFORMACJE

⚠️Miejsce, data : Bydgoszcz, 25 marca 2022, piątek
⚠️Baza dla biegaczy - zapraszamy od godz.19,00  : Wyższe Seminarium Duchowne - Bydgoszcz ul. Grodzka 18.
T
u możesz  zostawić swój plecak, odzież by po biegu umyć się i przebrać.

Zobacz mapa.
⚠️Godzina startu dla wszystkich grup : 20,00 ( prosimy o przybycie o 15 min wcześniej )
⚠️Miejsce startu : Kościół pw. św. Marcina i Mikołaja - Katedra Bydgoska
Zobacz mapa.
⚠️Dystans : półmaraton, maraton
⚠️Świadczenia:
- 2 bufet na trasie półmaratonu, 4 bufety na trasie maratonu
- zabezpieczenie medyczne
⚠️Wszyscy razem : biegacze i rowerzyści poruszamy się w jednej kolumnie , tempo nie większe niż 6min/km.
⚠️Obowiązkowe oświetlenie : czołówka lub oświetlenie roweru.
⚠️Lista startowa
Lp Imię Nazwisko Miejscowość Bieg/Rower Dystans Klub
1 Ks.Łukasz Boruch Bydgoszcz bieg maraton Zespół Szkół Katolickich
2 Marian Górski Solec Kuj. bieg maraton Brzoza Biega
3 Zbigniew Wiśniewski Olimpin bieg maraton Brzoza Biega
4 Elżbieta Wiśniewska Olimpin rower maraton Rowerowa Brzoza
4 Dariusz Witkowski Bydgoszcz rower maraton KTR MASA TURYSTYCZNA
5 Irena Miniszewska Bydgoszcz rower maraton
6 Adam Konkel Bydgoszcz rower maraton
7 Ks. Bogusław Konieczka Bydgoszcz rower półmaraton Parafia św. Józefa
8 Ks.Łukasz Krzewiński Bydgoszcz bieg półmaraton Parafia św. Józefa
9 Sylwia Kondej Orłowo rower maraton Orłowo
10 Sławomir Kondej Orłowo rower maraton Orłowo
11 Sandra Witońska Bydgoszcz rower półmaraton
12 Wojciech Witoński Bydgoszcz rower półmaraton
13 Andrzej Kieca Bydgoszcz rower maraton Rowerowa Brzoza
14 Jarosław Willma Bydgoszcz bieg maraton Brzoza Biega
15 Artur Jurczyk Bydgoszcz rower półmaraton
16 Dariusz Wesołek Bydgoszcz rower maraton Team POLAND
17 Cezary Szczepaniak Bydgoszcz rower półmaraton
18 Anna Łabuńska Kotomierz rower maraton
19 Grzegorz Jakubczyk Bydgoszcz rower maraton
20 Andrzej Rambowicz Bydgoszcz rower maraton Rowerowa Brzoza
21 Tomasz Jasiński Bydgoszcz bieg półmaraton
22 Monika Mika-Woźnicka Bydgoszcz rower półmaraton
23 Katarzyna Binienda Kruszyn rower półmaraton
24 Sławomir Cejko Bydgoszcz rower maraton SłaVetka
25 Violetta Cejko Bydgoszcz rower maraton SłaVetka
26 Mateusz Binienda Kruszyn rower półmaraton
27 Emila Bystrzyńska Bydgoszcz rower półmaraton KTK ŻNINIOK
28 Zbigniew Lutmann Bydgoszcz rower maraton BKTR GRYF
29 Anna Skrzątek Przyłęki rower maraton
30 Kamila Koczorowska Bydgoszcz bieg maraton KamKoc
31 Weronika Grochal Bydgoszcz rower maraton
32 Marek Repka Bydgoszcz bieg maraton Lupus Team
33 Kazimierz Wołoszyn Bydgoszcz rower maraton Rowerowa Brzoza
34 Mariusz Bożek Brzoza rower maraton Rowerowa Brzoza
35 Jan Bystrzyński Bydgoszcz rower półmaraton KTK ŻNINIOK
36 Tomasz Hammerling Białe Błota rower maraton BKTR Gryf
37 Sebastian Barszczewski Bydgoszcz bieg maraton
38 Dorota Nizioł Bydgoszcz rower maraton Rowerowa Brzoza
39 Marek Zimny Bydgoszcz rower maraton BKTR Gryf Bydgoszcz
40 Dariusz Waszkiewicz Inowrocław bieg maraton SPORT 4LIFE
41 Tomasz Znajdek Inowrocław bieg maraton SPORT 4LIFE
42 Ewa Zimna Bydgoszcz rower maraton BKTR Gryf Bydgoszcz
43 Michał Rohde Bydgoszcz rower półmaraton Rowerowa Brzoza
44 Anna Repka Bydgoszcz bieg półmaraton Lupus Team
45 Dawid Olewiński Bydgoszcz rower półmaraton
46 Jakub Lica Bydgoszcz rower maraton
47 Agnieszka Lica Bydgoszcz rower maraton
48 Tomasz Białkowski Paterek bieg półmaraton Domowy Kościół
49 Sebastian Balcerzak Olimpin rower maraton
50 Mariusz Balcerzak Olimpin rower maraton
51 Paweł Szwarc Mochle bieg półmaraton Akademia Mistrzów Sportu
52 Radosław Gmerek Bydgoszcz rower maraton
53 Grzegorz Lewandowski Bydgoszcz rower maraton Firma Szkoleniowa
54 Eugeniusz Mechliński Bydgoszcz rower maraton Rowerowa Brzoza
55 Grzegorz Czarnecki Bydgoszcz rower maraton Brzoza Biega
56 Jaroław Komajda Solec Kuj. rower maraton
57 Jacek Jędrzejczyk Bydgoszcz bieg półmaraton
58 Iwona Jędrzejczak Bydgoszcz bieg półmaraton
59 Oskar Jurczyk Bydgoszcz rower półmaraton
60 Jan Jurczyk Bydgoszcz rower półmaraton
61 Karolina Prus Bydgoszcz bieg półmaraton
62 Robert Buzalski Bydgoszcz bieg maraton Orange Polska
63 Jakub Dombrowski Bydgoszcz rower maraton
64 Jakub Cieśliński Bydgoszcz bieg maraton
65 Anna Gacka Bydgoszcz bieg półmaraton Lupus Team
66 Grażyna Kolanowska Bydgoszcz bieg maraton
67 Rafał Gacka Strzelewo rower półmaraton LUPUS TEAM
68 Danuta Bukolt Bydgoszcz rower maraton
69 Dariusz Kurek Bydgoszcz rower maraton SISU-OWB rowerrtoour.com
70 Krzysztof Motoczyński Bydgoszcz rower maraton TKKF Kolejarz Bydgoszcz
71 Tomasz Girgel Bydgoszcz rower maraton
72 Krystian Marciniak Bydgoszcz rower maraton
73 Grzegorz Poliński Bydgoszcz rower półmaraton
74 Renata Polińska Bydgoszcz rower półmaraton
75 Paweł Niedbalski Bydgoszcz bieg maraton
76 Piotr Wachowski Bydgoszcz bieg maraton
77 Aleksander Czajka Bydgoszcz rower maraton
78 Karolina Wiadrekiewicz Kruszyn rower półmaraton CLIMAG
79 Magdalena Wiadrekiewicz Kruszyn rower półmaraton CLIMAG
80 Mariusz Wiadrekiewicz Kruszyn rower półmaraton CLIMAG
81 Jan Nowak Bydgoszcz rower maraton KTR Masa Turystyczna
82 Piotr Pituła Solec Kuj. rower maraton
83 Jacek Batkowski Solec Kuj. rower maraton
84 Piotr Czarnecki Bydgoszcz rower maraton Brzoza Biega
85 Katarzyna Sobczyńska Bydgoszcz rower półmaraton Parafia św Józefa Rzemieślnika
86 Leszek Nowiński Bydgoszcz rower półmaraton Parafia św Józefa Rzemieślnika
87 Dariusz Sroka Solec Kujawski rower maraton
88 Wojciech Zawadzki Maksymilianowo rower maraton
89 Ewa Lica Maksymilianowo rower maraton




Lista startowa


Program godzinowy – Niedziela, 27 marca 2022r.

  • godzina 8,30 - 9,15 - wydawanie nr startowych , bar leśny Kogut – Nadleśnictwo Bielice
    zobacz mapa 
  • godzina 9,30 – start w grupach , trasa turystyczna
  • godzina 9,35 – start w grupach , trasa MTB
  • godzina 10,10 – 11,30 - złożenie znicza przez grupy w Łażynie przy pomniku pamięci bł. Czesława Jóźwiaka.
  • godzina 10,30 – 12,30 - bufet na trasie rajdu odprawa, parking leśny Trzcianka.
  • godzina 11,00 – 13,00 – dojazd na ŁĄKI STUDZIENIECKIE
  • o godzina 12,30 – 14,00 – posiłek w Nowej Wsi Wielkiej przy GOK i OSP, powrót uczestników
  • godzina 14.30 – 16,00 - zakończenie rajdu.

 

Start z Lubostronia - mapa
- Rajd Pieszy - godz.10,00
- Bieg - godz.12,30

Transport uczestników na start do Lubostronia :
- godz.9,30 - dla rajdu pieszego  z Brzozy ( przy kościele )
- godz.12,00 - dla biegaczy z Brzozy ( przy kościele )  

Lista uczestników
Lp. nazwisko imie miejscowość rodzaj miejsce-zbiorki
1 Balcerek Mateusz Bydgoszcz Bieg Bieg - transport uczestników z Brzozy godz. 12:00
2 Bialik-Pieszak Anna Inowrocław Rajd Pieszy Rajd Pieszy - dojadę we własnym zakresie na start do Lubostronia  na godz.10,00
3 Biernat Magdalena Inowrocław Bieg Bieg -  dojadę we własnym zakresie na start do Lubostronia  na  godz. 12:30
4 Bożek Mariusz Brzoza Rajd Pieszy Rajd Pieszy - transport uczestników z Brzozy  godz. 9:30
5 Budaj Agnieszka  Bydgoszcz Rajd Pieszy Rajd Pieszy - transport uczestników z Brzozy  godz. 9:30
6 Bukolt Danuta Bydgoszcz Rajd Pieszy Rajd Pieszy - transport uczestników z Brzozy  godz. 9:30
7 Bylińska Urszula Rogowo Rajd Pieszy Rajd Pieszy - dojadę we własnym zakresie na start do Lubostronia  na godz.10,00
8 Chmielewska Urszula Rogowo Rajd Pieszy Rajd Pieszy - dojadę we własnym zakresie na start do Lubostronia  na godz.10,00
9 Chmielewska Urszula Rogowo Rajd Pieszy Rajd Pieszy - dojadę we własnym zakresie na start do Lubostronia  na godz.10,00
10 Drygas Angelika i Tomasz Rynarzewo Rajd Pieszy Rajd Pieszy - dojadę we własnym zakresie na start do Lubostronia  na godz.10,00
11 Federkiewicz Ryszard Bydgoszcz Rajd Pieszy Rajd Pieszy - dojadę we własnym zakresie na start do Lubostronia  na godz.10,00
12 Ferens Paweł Inowrocław Bieg Bieg -  dojadę we własnym zakresie na start do Lubostronia  na  godz. 12:30
13 Gabryszak Magdalena Rogowo Rajd Pieszy Rajd Pieszy - dojadę we własnym zakresie na start do Lubostronia  na godz.10,00
14 Galicka Nina Kobylarnia Rajd Pieszy Rajd Pieszy - dojadę we własnym zakresie na start do Lubostronia  na godz.10,00
15 Galicki Jakub Kobylarnia Bieg Bieg -  dojadę we własnym zakresie na start do Lubostronia  na  godz. 13:00
16 Gill Ilona Nowe Dąbie Rajd Pieszy Rajd Pieszy - dojadę we własnym zakresie na start do Lubostronia  na godz.10,00
17 Gołatta Magdalena Bydgoszcz Rajd Pieszy Rajd Pieszy - transport uczestników z Brzozy  godz. 9:30
18 Gołatta Tomasz Bydgoszcz Rajd Pieszy Rajd Pieszy - transport uczestników z Brzozy  godz. 9:30
19 Górski Marian  Solec Kujawski Bieg Bieg - transport uczestników z Brzozy godz. 12:00
20 Grabowska Lucyna Ciele Rajd Pieszy Rajd Pieszy - dojadę we własnym zakresie na start do Lubostronia  na godz.10,00
21 Grabowski Piotr Ciele Rajd Pieszy Rajd Pieszy - dojadę we własnym zakresie na start do Lubostronia  na godz.10,00
22 Grota Artur Solec Kujawski Bieg Bieg - transport uczestników z Brzozy godz. 12:00
23 Kieca Andrzej Bydgoszcz Rajd Pieszy Rajd Pieszy - transport uczestników z Brzozy  godz. 9:30
24 Klimczak Aneta Bydgoszcz Rajd Pieszy Rajd Pieszy - transport uczestników z Brzozy  godz. 9:30
25 Kolmajer Rafał Bydgoszcz Bieg Bieg - transport uczestników z Brzozy godz. 12:00
26 Konkel Adam Bydgoszcz Rajd Pieszy Rajd Pieszy - transport uczestników z Brzozy  godz. 9:30
27 Kowalczyk Marek Bydgoszcz Bieg Bieg - Brzoza godz. 12:00
28 Kowalczyk Bogusława Bydgoszcz Rajd Pieszy Rajd Pieszy - transport uczestników z Brzozy  godz. 9:30
29 Kurek Dariusz Bydgoszcz Rajd Pieszy Rajd Pieszy - transport uczestników z Brzozy  godz. 9:30
30 Latosiński Leszek Bydgoszcz Rajd Pieszy Rajd Pieszy - dojadę we własnym zakresie na start do Lubostronia  na godz.10,00
31 Leszczyńska Emilia Cotoń Rajd Pieszy Rajd Pieszy - dojadę we własnym zakresie na start do Lubostronia  na godz.10,00
32 Lewandowska Lena Bydgoszcz Rajd Pieszy Rajd Pieszy - dojadę we własnym zakresie na start do Lubostronia  na godz.10,00
33 Lewandowska Jadwiga Bydgoszcz Rajd Pieszy Rajd Pieszy - dojadę we własnym zakresie na start do Lubostronia  na godz.10,00
34 Lewandowska Aleksandra Lubcz Rajd Pieszy Rajd Pieszy - dojadę we własnym zakresie na start do Lubostronia  na godz.10,00
35 Łęczycka Magdalena Bydgoszcz Rajd Pieszy Rajd Pieszy - dojadę we własnym zakresie na start do Lubostronia  na godz.10,00
36 Łyczek Jarosław Bydgoszcz Rajd Pieszy Rajd Pieszy - transport uczestników z Brzozy  godz. 9:30
37 Małek Jolanta Bydgoszcz Rajd Pieszy Rajd Pieszy - transport uczestników z Brzozy  godz. 9:30
38 Masiakowski Dawid Szkocja Bieg Bieg -  dojadę we własnym zakresie na start do Lubostronia  na  godz. 12:30
39 Matelska Lidia Rogowo Rajd Pieszy Rajd Pieszy - dojadę we własnym zakresie na start do Lubostronia  na godz.10,00
40 Matuszewska Agnieszka Bydgoszcz Rajd Pieszy Rajd Pieszy - dojadę we własnym zakresie na start do Lubostronia  na godz.10,00
41 Miniszewska Irena Bydgoszcz Rajd Pieszy Rajd Pieszy - transport uczestników z Brzozy  godz. 9:30
42 Mosur-Galicka Angelina Kobylarnia Rajd Pieszy Rajd Pieszy - dojadę we własnym zakresie na start do Lubostronia  na godz.10,00
43 Musiał Anna Zielonka Rajd Pieszy Rajd Pieszy - transport uczestników z Brzozy  godz. 9:30
44 Musiał Adam Zielonka Rajd Pieszy Rajd Pieszy - transport uczestników z Brzozy  godz. 9:30
45 Myller Izabela Lubcz 10 Rajd Pieszy Rajd Pieszy - dojadę we własnym zakresie na start do Lubostronia  na godz.10,00
46 Nizioł Dorota Trzciniec Rajd Pieszy Rajd Pieszy - transport uczestników z Brzozy  godz. 9:30
47 Nowak Anna Bydgoszcz Rajd Pieszy Rajd Pieszy - dojadę we własnym zakresie na start do Lubostronia  na godz.10,00
48 Nowak Anna Rogowo Rajd Pieszy Rajd Pieszy - dojadę we własnym zakresie na start do Lubostronia  na godz.10,00
49 Nowakowska Marta Bydgoszcz Rajd Pieszy Rajd Pieszy - dojadę we własnym zakresie na start do Lubostronia  na godz.10,00
50 Nymś Dorota Rogowo Rajd Pieszy Rajd Pieszy - dojadę we własnym zakresie na start do Lubostronia  na godz.10,00
51 Paluszek Anna Bydgoszcz Rajd Pieszy Rajd Pieszy - transport uczestników z Brzozy  godz. 9:30
52 Pieńkowska Urszula Wloclawek Rajd Pieszy Rajd Pieszy - dojadę we własnym zakresie na start do Lubostronia  na godz.10,00
53 Pieszak Julia Słońsko Bieg Bieg -  dojadę we własnym zakresie na start do Lubostronia  na  godz. 12:30
54 Pinski Robert Inowroclaw Rajd Pieszy Rajd Pieszy - dojadę we własnym zakresie na start do Lubostronia  na godz.10,00
55 Polkowska Katarzyna Bydgoszcz Rajd Pieszy Rajd Pieszy - transport uczestników z Brzozy  godz. 9:30
56 Potrzebowska Agata Bydgoszcz Rajd Pieszy Rajd Pieszy - dojadę we własnym zakresie na start do Lubostronia  na godz.10,00
57 Potrzebowski Marek Bydgoszcz Rajd Pieszy Rajd Pieszy - dojadę we własnym zakresie na start do Lubostronia  na godz.10,00
58 Prus Karolina Bydgoszcz Rajd Pieszy Rajd Pieszy - transport uczestników z Brzozy  godz. 9:30
59 Rohde Danuta Bydgoszcz Rajd Pieszy Rajd Pieszy - dojadę we własnym zakresie na start do Lubostronia  na godz.10,00
60 Skrzatek Anna Przyłęki Rajd Pieszy Rajd Pieszy - transport uczestników z Brzozy  godz. 9:30
61 Staniszewska Mariola Żnin Rajd Pieszy Rajd Pieszy - dojadę we własnym zakresie na start do Lubostronia  na godz.10,00
62 Stemporowska Katarzyna Inowrocław Rajd Pieszy Rajd Pieszy - dojadę we własnym zakresie na start do Lubostronia  na godz.10,00
63 Strzałka Robert  Bydgoszcz Bieg Bieg - Brzoza godz. 12:00
64 Strzyżewski Mariusz Osielsko Bieg Bieg -  dojadę we własnym zakresie na start do Lubostronia  na  godz. 12:30
65 Syka Anna Łochowo Rajd Pieszy Rajd Pieszy - transport uczestników z Brzozy  godz. 9:30
66 Syka Marcin Łochowo Rajd Pieszy Rajd Pieszy - transport uczestników z Brzozy  godz. 9:30
67 Szulc Rafał Tarkowo Dolne Bieg Bieg -  dojadę we własnym zakresie na start do Lubostronia  na  godz. 12:30
68 Średzińska Oliwia Bydgoszcz Rajd Pieszy Rajd Pieszy - dojadę we własnym zakresie na start do Lubostronia  na godz.10,00
69 Wiśniewska Elżbieta  Olimpin Rajd Pieszy Rajd Pieszy - transport uczestników z Brzozy  godz. 9:30
70 Wiśniewski Zbigniew Olimpin Rajd Pieszy Bieg - Brzoza godz. 12:00
71 Wiśniewski Mikołaj Olimpin Bieg Bieg - Brzoza godz. 12:00
72 Witkowski Dariusz Zielonka Rajd Pieszy Rajd Pieszy - transport uczestników z Brzozy  godz. 9:30
73 Wojtysiak Dorota Bydgoszcz Rajd Pieszy Rajd Pieszy - dojadę we własnym zakresie na start do Lubostronia  na godz.10,00
74 Wojtysiak Dorota Bydgoszcz Rajd Pieszy Rajd Pieszy - dojadę we własnym zakresie na start do Lubostronia  na godz.10,00
75 Wołoszyn Kazimierz Bydgoszcz Rajd Pieszy Rajd Pieszy - transport uczestników z Brzozy  godz. 9:30
76 Woźna Katarzyna Lubcz Rajd Pieszy Rajd Pieszy - dojadę we własnym zakresie na start do Lubostronia  na godz.10,00
77 Woźnicki Michał Bydgoszcz Rajd Pieszy Rajd Pieszy - dojadę we własnym zakresie na start do Lubostronia  na godz.10,00
78 Zabłocka Maria Bydgoszcz Rajd Pieszy Rajd Pieszy - dojadę we własnym zakresie na start do Lubostronia  na godz.10,00
79 Zaparucha Mikołaj Rynarzewo Bieg Bieg -  dojadę we własnym zakresie na start do Lubostronia  na  godz. 12:30
80 Zdziarska Magdalena Nowe Dąbie Rajd Pieszy Rajd Pieszy - dojadę we własnym zakresie na start do Lubostronia  na godz.10,00

Trasa


Start z Lubostronia - mapa

- Rajd Pieszy - godz.10,00
- Bieg - godz.12,30

Trasa Lubostroń - Gród Piasta ( Chomiąża Szlachecka ).
- trasa : niebieski szlaki, dystans ok. 23 km,
- na trasie bufet oraz ciepły posiłek na mecie.
- Rajd Pieszy, jedna grupa. Idziemy razem z przewodnikiem, tempo spokojne ok. 5 km/h.
- Bieg w dwóch grupach, każda ma pilota : grupa szybka tempo ok. 4,45km/min, 
  grupa wolna ok.6km/min

Mapa trasa

Transport uczestników na start do Lubostronia :

- z Brzozy ( przy kościele ) do Lubostronia  godz.9,30 - dla rajdu pieszego
- z Brzozy ( przy kościele ) do Lubostronia  godz.12,00 - dla biegaczy

Transport powrotny :
- zapewniamy  wszystkim uczestnikom transport powrotny do Lubostronia i Brzozy

Depozyt :
- zapewniamy  przewóz bagażu ze startu na metę

Warunkiem uczestnictwa :
- przekazanie do dnia  24 lutego 2022 dobrowolnej wpłatę z dopiskiem „DLA ARKA”  na konto:

Stowarzyszenie Klub "ROWEROWA BRZOZA"
86-061 Brzoza ul. Nadrzeczna 24

Santander Bank:  13 1090 1072 0000 0001 0981 8824

Wszystkie wpłaty w całości będą przekazane na rehabilitację Arka.
Arkadiusz Karbownik jest podopiecznym Fundacji Zdążyć z Pomocą.
https://dzieciom.pl/podopieczni/3902
Arkadiusz Karbownik jest podopiecznym Fundacji Zdążyć z Pomocą: dzieciom.pl/podopieczni/3902

Można przez 1% podatku lub przez dobrowolną wpłatę, możemy też pomoc przez udział w organizowanych przez nasze Stowarzyszenie Rowerowa Brzoza imprezach sportowo - turystycznych.