Lista startowa (aktualizowana na bieżąco)

Grupa Brzoza - start godz. 7,45 przy Kościele
Numer s3tartowy Imię i nazwisko Miejscowość
1 Zbigniew Wiśniewski Olimpin
2 Vanessa Andryszak Nowa Wieś Wielka
3 Elżbieta Wiśniewska Olimpin
4 Daniel Karpiński Kobylarnia
5 Piotr Andryszak Nowa Wieś Wielka
6 Jadwiga Lewandowska Bydgoszcz
7 Lucyna Grabowska Ciele
8 Piotr Grabowski Ciele
9 Sylwester Ignaszak Brzoza
10 Wiesław Szymka Brzoza
11 Małgorzata Piotrowska Brzoza
12 Krzysztof Kanoniczak Poznań
Grupa 2 Bydgoszcz - start godz.8,30 u Duchaczy
Numer startowy Imię i nazwisko Miejscowość
13 Sławomir Świerczyński Bydgoszcz
14 Anna Świerczyńska Bydgoszcz
15 Aleksandra Nejman Bydgoszcz
16 Andrzej Kieca Bydgoszcz
17 Viktoria Porazińska Bydgoszcz
18 Monika Głogowska Białe Błota
19 Grażyna Przybylska Bydgoszcz
20 Jakub Dombrowski Bydgoszcz
21 Maciej Zawidzki Bydgoszcz
22 Eugeniusz Mechliński Bydgoszcz
23 Monika Czarnecka Bydgoszcz
24 Piotr Czarnecki Bydgoszcz
25 Piotr Kaczorowski Bydgoszcz
26 Sławomir Kondej Orłowo
27 Sylwia Kondej Orłowo
28 Zdzisław Marciniak Bydgoszcz
29 Żaneta Budzyńska Bydgoszcz
30 Aleksander Czajka Bydgoszcz3
31 Michał Nowak Bydgoszcz
32 Krzysztof Załóg Bydgoszcz
33 Tomek Suwiński Bydgoszcz
34 Irena Miniszewska Bydgoszcz
35 Paweł Wypych Bydgoszcz
36 Andrzej Rambowicz Bydgoszcz
37 Daniel  Stranz Bydgoszcz
38 Jacek Strzyźyński Toruń
39 Jarosław Marecki Bydgoszcz
40 Karol Kufel Świecie
41 Mirosław Grzybowski Bydgoszcz
42 Arkadiusz Pik Bydgoszcz
43 Bernard Gonia Bydgoszcz
44 Witold Budziński Bydgoszcz
45 Damian Małkowski Bydgoszcz
46 Renata Świerczyńska Bydgoszcz
47 Andrzej Świerczyński Bydgoszcz
48 Paweł Franke Bydgoszcz
49 Sandra Klesinska Bydgoszcz
50 Ewa Zimny Bydgoszcz
51 Marek Zimny Bydgoszcz
52 Marta Zimniak Bydgoszcz
53 Wojciech Pikulik Bydgoszcz
54 Grzegorz Czarnecki Bydgoszcz
55 Małgorzata Jurek Bydgoszcz
56 Robert Jurek Bydgoszcz
57 Maciej Tymiński Bydgoszcz
58 Magdalena Fojutowska Bydgoszcz
59 Michał Nogalski Bydgoszcz
60 Krzysztof Oleksy Bydgoszcz
70 Dorota Pik Bydgoszcz
71 Barbara Pik Bydgoszcz
72 Bogusław Pik Bydgoszcz
73 Aleksandra Pik Bydgoszcz
74 Maciej Babiński Bydgoszcz
75 Magdalena Babińska Bydgoszcz
76 Michał Tafliński Bydgoszcz
77 Sylwia Kondej Orłowo
78 Sławomir Kondej Orłowo
79 Michał  Waszak Bydgoszcz
80 Jacek Różański Bydgoszcz
81 Ewa Różańska Bydgoszcz
82 Łukasz Urban Białe Błota
83 Andrzej Boryskin Bydgoszcz
84 Małgorzata Ostrowska Bydgoszcz
102 Bożena Kościelska Bydgoszcz
103 Andrzej Sztejka Bydgoszcz
104 Beata Sztejka Bydgoszcz
105 Marcin Sztejka Bydgoszcz
Grupa 3 Koronowo  - start godz.10,30 Rynek
Numer startowy Imię i nazwisko Miejscowość
85 Marcin Zakrzewski Koronowo
86 Justyna Kulikowska Koronowo
87 Beta Miszczak Koronowo
88 Sławomir Wróblewski Pruszcz
89 Roman Duks Koronowo
90 Andrzej Modrzejewski Koronowo
91 Bernadeta Modrzejewska Koronowo
92 Edward Grudzień Pruszcz
93 Andrzej Wykrzykowski Chełmno
94 Natalia Wargas Mąkowarsko
95 Krzysztof Różański Koronowo
96 Wojciech Sobański Koronowo
97 Genowefa Wesołek Tryszczyn
98 Janusz Wesołek Tryszczyn
99 Ryszard Raus Koronowo
100 Urszula Lachowicz Osielsko
101 Paweł Lachowicz Osielsko
106 Patrycja Rozmarynowicz Dąbrowa Chełmińska
107 Anna Rozmarynowicz Dąbrowa Chełmińska

o